Menu główne

trenerzy/ zarząd

V-ce Prezes Zarządu Widzew Łódź

Kierownik sekcji gimnastyki artystycznej

p. Beata Pisarkiewicz

 

Trenerzy:

p. Beata Pisarkiewicz

p. Ilona Strzelecka

p. Monika Górniakowska

p. Klaudia Bisikirska

p. Angelika Rutkowska

p. Ewelina Chorąży

p. Artur Lewandowski 

 

gościnnie pomaga

p. Elżbieta Goździewińska

 

Zajęcia baletowe prowadzi p. Krystyna Janusz

 

Współpracuje z klubem

p. Наталья Королик

 

Kierownik klubu p. Beata Pisarkiewicz

Beata Pisarkiewicz Trener gimnastyki artystycznej z 30-letnim stażem pracy. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ma w swoim dorobku wiele sukcesów sportowych. Zawodniczki szkolone przez Trener Beatę PIsarkiewicz wielokrotnie zdobywały złote, srebrne i brązowe medale podczas Mistrzostw Polski i Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży oraz podczas Turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych. 

Trener Beata Pisarkiewicz wyszkoliła zawodniczki reprezentujące Polskę na Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Świata oraz Igrzyskach Olimpijskich ( Sydney 2000r.)  

Najważniesze odznaczenia:

Brązowy Krzyż Zasługi - przyznany przez Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego

Nagroda dla najlepszego trenera województwa łódzkiego przyznana podczas Plebiscytu Dziennika Łódzkiego na najlepszego zawodnika i trenera 2000r.

 

Ilona Strzelecka trenerka w sekcji MUKS - Widzew, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

 

Klaudia Bisikirska - była zawodniczka klubu MUKS Widzew, obecnie trener najmłodszej grupy wyczynowej.

 

 Image result for monika górniakowska

Monika Górniakowska była zawodniczka sekcji gimnastycznej MUKS -Widzew, obecnie trenerka grupy naborowej. Od najmłodszych lat trenowała gimnastykę artystyczną oraz taniec nowoczesny i sportowy. Ukończyła wychowanie fizyczne i zdrowotne na Uniwersytecie Łódzkim. Do jej największych osiągnięć nalezą : I miejsce w tańcu sportowym Dance Show seniorzy oraz Disco Dance Freestyle oraz II miejsce Mistrzostw Polski w tańcu sportowym hip-hop. Pracowała jako instruktor aerobiku potem jako instruktor fitness w największych klubach w Irlandii, gdzie również prowadziła sekcje gimnastyki artystycznej, reprezentującej Irlandię. Uczestniczka wielu międzynarodowych konwencji, szkoleniowiec na warsztatach tanecznych w Centrum Ruchu OLIMPIJKA. Współrealizowała projekt unijny "taniec - sposób na życie".

Наталья Королик

Jej miasto rodzinne to Lviv, Ukraine. W 2002r. ukończyła szkołęЛДИФК.

Elżbieta Goździewińska - była trenerka sekcji ZDK "Harnam" i wieloletnia trenerka RTS "Widzew", potem MUKS Widzew. Trener II klasy w gimnastyce artystycznej. Od początku swej współpracy z "Widzewem zajmowała się organizacja naboru i szkoleniem najmłodszych zawodniczek. Tak więc przez jej ręce "przechodziły" wszystkie dziewczęta, z których wybierano te najzdolniejsze i najbardziej perspektywiczne. Gdy osiągały wiekowo kategorię juniorek młodszych (kl. II ), przekazywała je do B. Pisarkiewicz, jednakże wciąż pomagając w ich dalszym szkoleniu. W grudniu 1996r. E. Goździewińska ukończyła w Pradze kurs sędziego międzynarodowego i zdobyła uprawnienia sędziego "breve" I stopnia. Jako sędzina międzynarodowa miała już okazję sędziować prestiżowe turnieje w Thiais i w Bratysławie w 1997r. oraz w Corbeil i Ljubljanie w 1998r. Obecnie jest na emeryturze i pomaga w klubie MUKS Widzew.

Artur Lewandowski

instruktor gimnastyki sportowej, absolwent studiów doktoranckich Inżynierii procesowej i ochrony środowiska na Politechnice Łódzkiej, pasjonat gimnastyki i akrobatyki, szkolił się w AWF w Gdańsku oraz w MOSiR „Tęcza" Łódź, szczególnie ceni sobie pracę z dziećmi i młodzieżą, a jego wieloletnie doświadczenie trenerskie i charyzma sprawiają, że zajęcia są atrakcyjne i na wysokim poziomie

 

Ewelina Chorąży i Angelika Rutkowska - byłe zawodniczki klubu MUKS Widzew, studentki, obecnie trenerki grup rekreacyjnych

Zapisz

Mapa - gdzie trenujemy?

Logowanie