trenerzy/ zarząd

Współpracuje z klubem

p. Наталья Королик

Kierownik klubu p. Beata Pisarkiewicz

Beata Pisarkiewicz Trener gimnastyki artystycznej z 30-letnim stażem pracy. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ma w swoim dorobku wiele sukcesów sportowych. Zawodniczki szkolone przez Trener Beatę PIsarkiewicz wielokrotnie zdobywały złote, srebrne i brązowe medale podczas Mistrzostw Polski i Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży oraz podczas Turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych.

Trener Beata Pisarkiewicz wyszkoliła zawodniczki reprezentujące Polskę na Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Świata oraz Igrzyskach Olimpijskich ( Sydney 2000r.)

Najważniesze odznaczenia:

Brązowy Krzyż Zasługi - przyznany przez Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego

Nagroda dla najlepszego trenera województwa łódzkiego przyznana podczas Plebiscytu Dziennika Łódzkiego na najlepszego zawodnika i trenera 2000r.

Ilona Strzelecka trenerka w sekcji MUKS - Widzew, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Klaudia Bisikirska - była zawodniczka klubu MUKS Widzew, obecnie trener najmłodszej grupy wyczynowej.

Image result for monika górniakowska

Monika Górniakowska była zawodniczka sekcji gimnastycznej MUKS -Widzew, obecnie trenerka grupy naborowej. Od najmłodszych lat trenowała gimnastykę artystyczną oraz taniec nowoczesny i sportowy. Ukończyła wychowanie fizyczne i zdrowotne na Uniwersytecie Łódzkim. Do jej największych osiągnięć nalezą : I miejsce w tańcu sportowym Dance Show seniorzy oraz Disco Dance Freestyle oraz II miejsce Mistrzostw Polski w tańcu sportowym hip-hop. Pracowała jako instruktor aerobiku potem jako instruktor fitness w największych klubach w Irlandii, gdzie również prowadziła sekcje gimnastyki artystycznej, reprezentującej Irlandię. Uczestniczka wielu międzynarodowych konwencji, szkoleniowiec na warsztatach tanecznych w Centrum Ruchu OLIMPIJKA. Współrealizowała projekt unijny "taniec - sposób na życie".

Наталья Королик

Jej miasto rodzinne to Lviv, Ukraine. W 2002r. ukończyła szkołęЛДИФК.

Elżbieta Goździewińska - była trenerka sekcji ZDK "Harnam" i wieloletnia trenerka RTS "Widzew", potem MUKS Widzew. Trener II klasy w gimnastyce artystycznej. Od początku swej współpracy z "Widzewem zajmowała się organizacja naboru i szkoleniem najmłodszych zawodniczek. Tak więc przez jej ręce "przechodziły" wszystkie dziewczęta, z których wybierano te najzdolniejsze i najbardziej perspektywiczne. Gdy osiągały wiekowo kategorię juniorek młodszych (kl. II ), przekazywała je do B. Pisarkiewicz, jednakże wciąż pomagając w ich dalszym szkoleniu. W grudniu 1996r. E. Goździewińska ukończyła w Pradze kurs sędziego międzynarodowego i zdobyła uprawnienia sędziego "breve" I stopnia. Jako sędzina międzynarodowa miała już okazję sędziować prestiżowe turnieje w Thiais i w Bratysławie w 1997r. oraz w Corbeil i Ljubljanie w 1998r. Obecnie jest na emeryturze i pomaga w klubie MUKS Widzew.

Artur Lewandowski

instruktor gimnastyki sportowej, absolwent studiów doktoranckich Inżynierii procesowej i ochrony środowiska na Politechnice Łódzkiej, pasjonat gimnastyki i akrobatyki, szkolił się w AWF w Gdańsku oraz w MOSiR „Tęcza" Łódź, szczególnie ceni sobie pracę z dziećmi i młodzieżą, a jego wieloletnie doświadczenie trenerskie i charyzma sprawiają, że zajęcia są atrakcyjne i na wysokim poziomie

Ewelina Chorąży i Angelika Rutkowska - byłe zawodniczki klubu MUKS Widzew, studentki, obecnie trenerki grup rekreacyjnych

Mapa - gdzie trenujemy?